#OpiekaNaMAXa

W lutym, w sieci franczyzowej Dr.Max wystartowała międzynarodowa kampania edukacyjna #OpiekaNaMAXa, którą współorganizujemy ze Stowarzyszeniem Dr.Max Zdrowie, a kierujemy do wszystkich pacjentów i pracowników aptek franczyzowych oraz centrali.

W tym roku zaplanowaliśmy trzy odsłony tej kampanii, każdą w innym temacie. Pierwsza dotyczy zdrowego wzroku i odbywa się pod hasłem #ChrońSwójWzrokPrzezCałyRok.

Jej podstawowym zadaniem jest edukacja społeczeństwa i wpływ na poprawę profilaktyki schorzeń narządu wzroku. W ramach kampanii przygotowaliśmy dedykowane materiały edukacyjne dla pacjentów, materiały fachowe dla personelu na co dzień stojącego za pierwszym stołem, w tym również cykliczne webinary, tak aby ich porada farmaceutyczna mogła być jak najbardziej kompleksowa i profesjonalna.

Mamy również ofertę dla pracowników zarówno aptek, jak i centrali Dr.Max, w której skupiamy się na przekazaniu im użytecznych porad dotyczących dbania o oczy w codziennym życiu i pracy. W ramach tego działania zaprosimy wszystkich na dwa webinary, jeden poprowadzi dermokonsultantka, a drugi lekarz okulista. Wszyscy pracownicy sieci franczyzowej otrzymują również co tydzień pigułki wiedzy.

W kolejnym kwartale zapraszamy do drugiej edycji tegorocznej #OpiekiNaMAXa, tematem przewodnim będą schorzenia układu pokarmowego.