Wspieramy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Razem z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem Dr.Max Zdrowie rozpoczęliśmy akcję pod hasłem #PomagajmyNaMAXa, która ma na celu wsparcie podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych.

W aptekach sieci franczyzowej Dr.Max pojawiły się skarbonki, które umożliwiają pacjentom przekazanie środków na opiekę zdrowotną dzieci porzuconych, osieroconych oraz z rodzin zagrożonych rozpadem. Skarbonki będą dostępne aż do 10 maja 2021 r.

Równolegle prowadzona jest również zbiórka on-line na wydatki medyczne w Centrum Specjalistycznym na terenie SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku, z którego korzystają dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych i podopieczni Programu Umacniania Rodziny “SOS Rodzinie”. Centrum Specjalistyczne SOS to pierwsze w Polsce tego typu miejsce, które oferuje kompleksową, bezpłatną pomoc lekarzy i specjalistów dla dzieci i rodzin borykających się z poważnymi problemami psychofizycznymi, bez konieczności dalekich wyjazdów czy kolejek. Serdecznie zachęcamy do wsparcia tego ważnego celu – zbiórkę znajduję się na portalu zrzutka.pl

Dodatkowo pracownicy sieci aptek franczyzowych Dr.Max mają możliwość wylicytowania pięknych, kolorowych obrazów autorstwa podopiecznych SOS Wioski Dziecięce. Aukcje odbywa się mailowo i w grupie na Facebooku, a piękne prace zdobią korytarze naszej siedziby.