IV Kongres PTSF

KONGRES PTSF – Białystok 2020

Już we wrześniu, a dokładnie w dniach 17.-18.09.2020 spotkamy się z Wami on-line na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na IV Ogólnopolskim Kongresie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji (PTSF). Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich członków PTSF, studentów farmacji, farmaceutów oraz pracowników naukowych.

W tym roku tematem przewodnim spotkania będą „Oblicza depresji – medyczne i społeczne aspekty choroby”. W związku z tym uczestnicy Kongresu będą mogli wziąć udział w prelekcjach prowadzonych przez autorytety w dziedzinie leczenia depresji w naszym kraju. Głównym celem spotkania jest nie tylko pogłębianie wiedzy na temat choroby, ale również propagowanie postawy społecznej wobec osób cierpiących na to schorzenie. W czasie Kongresu odbędzie się również Konkurs Prac Naukowych.

 

Spotkacie nas podczas prelekcji na dedykowanym uczestnikom warsztacie, a w przerwach między wykładami będzie można odwiedzić nasz zespół HR w dedykowanym pokoju on-line i porozmawiać o możliwościach kariery i rozwoju w strukturach sieci aptek Dr.Max.

Zapraszamy!!!