Mamy receptę
na Twoją karierę!

Na rynku polskim brand Dr.Max jest obecny od 2005 r. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci franczyzowych aptek w kraju. W niemal 550 aptekach franczyzowych pracuje ponad 4 000 pracowników.

Jednak nie tylko silna pozycja na rynku lokalnym sprawia, że apteki sieci franczyzowej są solidnym i stabilnym pracodawcą. Dr.Max Polska jako franczyzodawca jest częścią międzynarodowego holdingu, który z sukcesem funkcjonuje w 8 europejskich krajach i jest numerem jeden na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Centrala Dr.Max Polska ma swoją siedzibę we Wrocławiu i pracuje w niej ponad 200 pracowników.

Głównym celem działalności sieci franczyzowej Dr.Max jest zapewnienie Pacjentom, jak najlepszej obsługi, konkurencyjnej oferty oraz profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników aptek należących do uczestników sieci. Dlatego dla sieci franczyzowej Dr.Max to ludzie są największym kapitałem. Cenimy ich wiedzę i umiejętności, nagradzamy i wspieramy w codziennej pracy. Przygotowujemy również szereg rozwiązań, aby rozwijać ich potencjał i wspierać codzienną pracę za pierwszym stołem.

Co oferujemy?

  • Jasne warunki zatrudnienia w sieci o rozpoznawalnej marce
  • Elastyczne formy współpracy – umowa o pracę, umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione systemem premiowym
  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia własnych kompetencji
  • Szansę na budowanie atrakcyjnej ścieżki kariery
  • Ciekawą, pewną i pełną codziennych wyzwań pracę
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia w ramach kształcenia ustawicznego z możliwością zdobycia punktów edukacyjnych dla farmaceutów
  • Bogatą ofertę benefitów, m.in. ubezpieczenie, opiekę medyczną, kartę MultiSport
  • Możliwość udziału w dodatkowych projektach i wewnętrznych inicjatywach

To co najważniejsze dla uczestników zrzeszonych w sieci franczyzowej Dr.Max:

Słuchamy i rozmawiamy

Słuchamy i rozmawiamy

Stawiamy na prostą i przejrzystą komunikację, wsłuchujemy się w opinie pracowników aptek franczyzowych, otwarcie komunikujemy o zmianach i nowych rozwiązaniach.

Stawiamy na wiedzę merytoryczną

Stawiamy na wiedzę merytoryczną

Dbamy, aby pracownicy aptek franczyzowych i centrali (franczyzodawcy) mieli dostęp do najlepszych źródeł edukacyjnych nie tylko na naszej platformie e-learningowej, ale również podczas dedykowanych szkoleń z trenerami zarówno dotyczących umiejętności miękkich, jak i twardych. Farmaceutom oferujemy również możliwość zdobycia punktów edukacyjnych.

Zapewniamy uczciwe i przyjazne rodzinom otoczenie

Zapewniamy uczciwe i przyjazne rodzinom otoczenie

Dla podmiotów zrzeszonych w sieci Dr. Max najważniejsze jest uczciwe podejście do pracownika, jasne zasady oraz obustronne zaufanie. Pracujemy nad wieloma projektami, które mają za zadanie ułatwić, usprawnić, ale także umilić pracę personelu aptek franczyzowych Dr.Max. Rozumiemy również, jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy sferą życia prywatnego i zawodowego.

Nagrody, jakie otrzymali uczestnicy naszej sieci

Działania sieci franczyzowej w zakresie polityki personalnej zostały docenione:

Certyfikat HR Najwyższej Jakości

To potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR

To nagroda dla wiarygodnych, rzetelnych i solidnych firm, które stawiają na przestrzeganie prawa pracy i BHP, umożliwiają pracownikom rozwój i budowanie ścieżki kariery, gwarantują system motywacyjny, a także nie zapominają o społecznej odpowiedzialności

Friendly Workplace

To odznaczenie dla firm, które mogą się pochwalić nowoczesnym podejściem do polityki personalnej i rozwoju pracowników, które dbają o work-life balance, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na partnerskie relacje, inwestują w rozwój kompetencji i zainteresowań pracowników

Firma Przyjazna Rodzicom

Godło portalu mamopracuj.pl przyznawane jest firmom, które w swojej polityce personalnej pamiętają o work-life balance, wdrażają projekty wspierające na co dzień pracowników, a szczególną opiekę roztaczają nad kobietami w ciąży i młodymi rodzicami

Przyjazna Rekrutacja

Tym godłem mogą posługiwać się organizacje, które do procesu rekrutacji przywiązują duża wagę – szanują czas i zaangażowanie kandydatów, pamiętają o stałym kontakcie i informacji zwrotnej, budują pozytywny wizerunek pracodawcy, są otwarte opinie oraz wdrażają rozwiązanie ułatwiające procesy rekrutacyjny

Staż Najwyższej Jakości

Apteki franczyzowe Dr.Max to także znakomite miejsce do rozpoczęcia swojej kariery oraz zebrania doświadczenia zawodowego, czego potwierdzeniem jest nagroda przyznawana dla firm, które organizują staże i praktyki zgodne z Polskimi Ramami Jakości – na najwyższym poziomie z punktu widzenia stażysty, który może się wiele nauczyć, zdobyć niezbędne doświadczenie i otrzymać feedback dotyczący swoich kompetencji.

Benefity dla pracowników

Pracownikom franczyzodawcy, tj. centrali Dr.Max oraz osobom zatrudnionym w aptekach franczyzowych oferujemy:

Prywatną opiekę lekarską LUX MED, zorganizowaną wg indywidualnych pakietów zdrowotnych

Kartę sportową MultiSport, dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki

Dostęp do platformy językowej e-Tutor, gdzie szybko nauczysz się nowego języka

Ubezpieczenie na życie Warta, a w nim atrakcyjne warunki

Dodatkowe świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wspieranie inicjatyw pracowniczych, takich jak akcje charytatywne, wolontariaty, biegi firmowe

Możliwość skorzystania z Pracowniczych Planów Kapitałowych

Poznaj nas lepiej

Apteki sieci franczyzowej Dr.Max zlokalizowane są w całej Polsce, natomiast centrala Dr.Max znajduje się we Wrocławiu. To tutaj pracujemy, aby swoimi działaniami codziennie wspierać personel fachowy. Dołączając do sieci aptek Dr.Max możesz zdecydować o rozwoju swojej kariery zawodowej razem z nami.

Obszar HR

Naszym największym atutem są ludzie. Praca u nas, to przede wszystkim praca z ludźmi i dla ludzi. Każdego dnia czerpiemy radość i frajdę z nowych i bezcenny doświadczeń.
W naszym zespole pracuje wielu specjalistów. Nasze obowiązki są zróżnicowane, jednak łączy nas jedno – szeroko rozumiana dbałość o interesy naszych koleżanek i kolegów.
Do współpracy i aplikowania zapraszamy wszystkich, którzy są otwarci na drugiego człowieka, lubią wyzwania i czują, że chcą się rozwijać w strukturach HR!

Dział Marketingu

Do naszych podstawowych zadań należy współpraca z aptekami oraz innymi Działami Centrali poprzez wsparcie graficzne i copywriterskie. Opracowujemy materiały w postaci ulotek, broszur, plakatów i wielu innych. Praca w Dziale Marketingu jest bardzo dynamiczna, wymaga kreatywności oraz doskonałej znajomości narzędzi marketingowych. Z pewnością będzie interesująca dla osób otwartych, komunikatywnych i oczekujących codziennie nowych wyzwań.  

Dział Finansowy

Obszar księgowości umożliwia specjalizację w określonym zagadnieniu z zakresu podatków i rachunkowości. W ramach naszej codzienności współpracujemy z farmaceutami oraz pracownikami centrali, a także instytucjami zewnętrznymi jak Urzędy Państwowe czy audytorzy finansowi. Praca w dziale księgowości wymaga posiadania wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości, chęci jej aktualizowania oraz poszerzania. Ważne są również umiejętności analitycznego podejścia do otrzymanego zadania, komunikatywność i niezwykła precyzyjność wykonywanych obowiązków. Szczególnie zapraszamy do współpracy osoby chcące rozpocząć swoją karierę w księgowości nakierowanej na procesowość i wysoką specjalizację. 

Dział Zakupów Korporacyjnych

Jesteśmy odpowiedzialni za realizację strategii zakupowej sieci franczyzowej. Zakres działań, za który odpowiadamy sprawia, że praca w naszym Dziale wymaga uporządkowania i sumienności, ale także ciągłego poszukiwania, jak najlepszych ofert i rozwiązań. Kandydat do pracy w Dziale Zakupów, oprócz umiejętności kalkulacji, musi być komunikatywny i samodzielny, a także wykazywać się inicjatywą w poszukiwaniu najlepszych możliwości, jakie daje rynek. 

Dział IT

Jesteśmy Działem, który czynnie uczestniczy w rozwoju sieci poprzez dostarczanie rozwiązań IT, ich utrzymanie oraz wspieranie techniczne pracowników aptek franczyzowych i centrali. Nasze projekty prowadzimy lokalnie oraz na arenie międzynarodowej, co oprócz zdolności interpersonalnych wymaga także płynnej znajomości języka angielskiego. Praca w takich warunkach jest dużym wyzwaniem, a jednocześnie pozwala w jednym miejscu zebrać pokaźny bagaż doświadczeń z szeroko rozumianego „IT”. Jeżeli jesteś osobą otwartą i lubisz dynamiczną pracę pełną nowych rozwiązań, ale jednocześnie cenisz sobie stabilne warunki zatrudnienia – dołącz do nas! 

Dział E-commerce

Zespół E-commerce zajmuje się zapewnieniem, jak najlepszego asortymentu oraz najwyższego poziomu obsługi w e-aptece Dr.Max. Nasza praca ma charakter międzynarodowy. W naszym Zespole zatrudniamy ekspertów z doskonałą wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie nowoczesnych narzędzi digital marketingu oraz e-commerce. Jeżeli są to obszary, w których chcesz realizować się zawodowo, dodatkowo biegle posługujesz się językiem angielskim, jesteś osobą kreatywną oraz zorientowaną na biznes - to właśnie na Ciebie czekamy!

Apteki franczyzowe

Personel fachowy aptek franczyzowych Dr. Max codziennie realizuje misję zawodu i pomaga wszystkim pacjentom. Od lat uczestnicy sieci franczyzowej zapewniają profesjonalną opiekę farmaceutyczną i starają się, aby nasi pacjenci cieszyli się zdrowiem jak najdłużej.

Jeśli jesteś magistrem farmacji lub technikiem farmaceutycznym to razem z nami możesz spełniać się w codziennej pracy za pierwszym stołem. Czekamy również na zaangażowane dermokonsultantki, które swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają osoby odwiedzające apteki w codziennych wyborach
kosmetycznych oraz na pomoce apteczne, bez których utrzymanie idealnego ładu nie byłoby możliwe.  

Dział Operacyjny

Dział Operacyjny ściśle współpracuje z aptekami sieci franczyzowej Dr.Max, jego pracownicy działają głównie w terenie, na niezwykle dynamicznym rynku aptecznym w Polsce. Ich zadania wymagają wysokich umiejętności interpersonalnych, samodzielności, analitycznego oraz biznesowego sposobu myślenia, a także umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Jeżeli posiadasz te cechy, jesteś otwarty na nieszablonową pracę, budowanie oraz wspieranie zespołów to Twoja mocna strona i świetnie czujesz się w terenie, to Dział Operacyjny będzie idealnym miejscem pracy dla Ciebie! 

Dział Handlowy

Dział Handlowy odpowiada za asortyment w aptekach i dba o to, aby był on, jak najlepiej dostosowany do potrzeb pacjenta. Pracowników Działu Handlowego cechuje nieszablonowe i innowacyjne myślenie o asortymencie oraz współpracy z dostawcami, a to wymaga świetnych umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych. Ponadto bardzo ważne są umiejętności analityczne, rozumienie badań rynkowych oraz umiejętność przekładania ich we wnioski. Jeżeli Ty także dysponujesz takimi cechami i posiadasz doświadczenie w rynku FMCG lub farmaceutycznym, to zapraszamy do naszego Zespołu!

Mamy receptę na Twoją karierę

Sprawdź oferty pracy
Mamy receptę na Twoją karierę
Mamy receptę na Twoją karierę