HR Business Partner (obszar logistyki)

  • Umowa na zastępstwo
  • Miejsce świadczenia pracy – Teresin (mazowieckie – 80% czasu) + Łubna  (mazowieckie – 20% czasu)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja polityki personalnej w obszarze Via Pharma Hurtownia Farmaceutyczna
  • Wsparcie kadry menadżerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów HR
  • Prowadzenie rekrutacji pracowników różnego szczebla i specjalizacji
  • Współpraca z agencjami pośrednictwa pracy
  • Aktywne wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji personalnych
  • Pomoc pracownikom i menedżerom w rozwiązywaniu problemów z obszaru HR
  • Wyjaśnienie i odpowiedź na zapytania pracowników dotyczące polityki personalnej, obowiązujących regulaminów, polityk i procedur personalnych;
  • Identyfikowanie potrzeb rozwojowych pracowników, wspieranie działań szkoleniowych
  • Raportowanie wybranych wskaźników personalnych, prowadzenie analiz i rekomendowanie działań zarówno naprawczych jak i rozwojowych

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia w roli HRBP w branży logistycznej
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska różnego szczebla
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i budowania relacji
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość pakietu MSOffice
  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione systemem premiowym
  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia własnych kompetencji
  • Szansę na budowanie atrakcyjnej ścieżki kariery
  • Ciekawą, pewną i pełną codziennych wyzwań pracę
  • Możliwość udziału w dodatkowych projektach i wewnętrznych inicjatywach
  • Niezbędne narzędzia (samochód służbowy, laptop, telefon)

Benefity dla pracowników

Pracownikom franczyzodawcy, tj. centrali Dr.Max oraz osobom zatrudnionym w aptekach franczyzowych oferujemy:

Prywatną opiekę lekarską LUX MED, zorganizowaną wg indywidualnych pakietów zdrowotnych

Kartę sportową MultiSport, dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki

Dostęp do platformy językowej e-Tutor, gdzie szybko nauczysz się nowego języka

Ubezpieczenie na życie Warta, a w nim atrakcyjne warunki

Dodatkowe świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wspieranie inicjatyw pracowniczych, takich jak akcje charytatywne, wolontariaty, biegi firmowe

Możliwość skorzystania z Pracowniczych Planów Kapitałowych