Specjalista ds. Optymalizacji i Rozwoju Aptek

  • Umowa o pracę
  • Praca hybrydowa/zdalna
  • Lokalizacja: Wrocław ul. Krzemieniecka 60 a

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań systemowych usprawniających pracę aptek
  • Udział w projektowaniu i wdrożeniach nowych systemów informatycznych, systemów sprzedażowych i modyfikacja już istniejących
  • Rozwój i doskonalenie funkcjonujących narzędzi zgodnie z potrzebami użytkowników
  • Udział w projektach powiązanych z automatyzacją i digitalizacją procesów operacyjnych i innych
  • Bieżące wsparcie i kontakt z użytkownikami funkcjonujących narzędzi i systemów
  • Bieżące wsparcie oraz szkolenie pracowników aptek w zakresie wprowadzanych projektów oraz zmian na rynku farmaceutycznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w aptece lub w branży farmaceutycznej, preferowana praktyczna wiedza na temat procesów aptecznych oraz obowiązujących przepisów i regulacji.
  • Preferowane wykształcenie farmaceutyczne – technik farmacji lub pokrewne.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania aptecznego (KS-AOW) oraz pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność identyfikowania obszarów potencjalnej optymalizacji w procesach aptecznych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami w firmie.
  • Zdolność do podejmowania decyzji opartych na danych i dowodach.
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie i zachowywania wysokiej efektywności.
  • Umiejętność planowania i monitorowania projektów, realizacji harmonogramów i osiągania ustalonych celów.
  • Motywacja do osiągania wyników i wprowadzania pozytywnych zmian w organizacji.
  • Prawo jazdy kat.B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziane:

  • Dodatkowe kwalifikacje lub specjalizacje/kursy z zakresu optymalizacji procesów lub zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę zawartą za pośrednictwem zewnętrznego partnera
  • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę na rzecz prężnie rozwijającej się firmy, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
  • Możliwość pracy całkowicie zdalnie, jeśli nie jesteś z Wrocławia lub okolic
  • Udział w inicjatywach wewnętrznych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)
  • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw i wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia realizowane za pośrednictwem zewnętrznego partnera
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji

Benefity dla pracowników

Pracownikom franczyzodawcy, tj. centrali Dr.Max oraz osobom zatrudnionym w aptekach franczyzowych oferujemy:

Prywatną opiekę lekarską LUX MED, zorganizowaną wg indywidualnych pakietów zdrowotnych

Kartę sportową MultiSport, dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki

Dostęp do platformy językowej e-Tutor, gdzie szybko nauczysz się nowego języka

Ubezpieczenie na życie Warta, a w nim atrakcyjne warunki

Dodatkowe świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wspieranie inicjatyw pracowniczych, takich jak akcje charytatywne, wolontariaty, biegi firmowe

Możliwość skorzystania z Pracowniczych Planów Kapitałowych

Nasz proces rekrutacyjny

Zaledwie 4 kroki dzielą Cię od pracy w sieci franczyzowej Dr.Max

Aplikacja i analiza Twojego CV

Uważnie czytamy każde CV, które do nas trafia. Na tym etapie aplikacje są analizowane pod kątem kwalifikacji i umiejętności wymaganych na danym stanowisku.

Spotkanie rekrutacyjne

Rozumiemy doskonale, że jest to często stresująca rozmowa, dlatego zrobimy co możemy, żebyś poczuł się na niej możliwie komfortowo. Możesz przygotować się, że podczas spotkania zapytamy o Twoje doświadczenie, zakres odpowiedzialności na poszczególnych stanowiskach, poznamy Twoje kompetencje oraz wkład jaki możesz wnieść do zespołu.

Druga rozmowa kwalifikacyjna

Zdarza się, że kandydaci prezentują bardzo zbliżony, wysoki poziom, co wymaga zorganizowania drugiego spotkania, aby dokonać właściwego wyboru. W spotkaniu mogą wziąć udział inne osoby – Dyrektor danego obszaru albo osoba z konkretnej apteki. Ten etap nie zawsze się odbywa, ponieważ czasami już po pierwszym jesteśmy w stanie powiedzieć „Witaj w sieci franczyzowej Dr.Max!”

Informacja zwrotna

Każdy kandydat otrzymuje od nas informację zwrotną na temat wyników procesu rekrutacji w formie telefonicznej lub mailowej.