Kongres PTSF – Białystok online

W dniach 17-18.09.2020 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ogólnopolskim wydarzeniu organizowanym przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji oddział Białystok. Tegoroczny Kongres dotyczył bardzo ważnego tematu, a mianowicie opieki nad pacjentem z depresją i przeprowadzony został w formie on-line. Tytuł spotkania brzmiał “Oblicza depresji – medyczne i społeczne aspekty choroby”.

Podczas części wykładowej uczestnicy wysłuchali bardzo ciekawych prelekcji dotyczących samej choroby, jak i jej leczenia oraz wsparcia pacjenta i jego rodziny. Wykłady prowadzone były przez autorytety w tej dziedzinie z Uczelni Medycznych oraz farmaceutów praktyków. W drugim dni Kongresu odbyły się warsztaty, m.in. prowadzony przez naszego HR Business Partnera Jarosława Jarzębowskiego na temat pracy zdalnej.

Podczas kongresu dostępny był również pokój partnera, w którym specjalistka ds budowania wizerunku pracodawcy opowiadała o możliwości rozwoju i budowaniu kariery w sieci franczyzowej Dr.Max oraz odpowiadała na wszelkie pytania studentów.

Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w tak ważnym wydarzeniu. Zapraszamy do dalszej współpracy!